• Zapoj sa do IT Fitness Testu 2022 a môžeš vyhrať novučičkú konzolu Xbox Series X a ďalšie desiatky skvelých cien! Súťaž trvá od 26.4. do 30.7.- Tedd magad próbára a 2022-es IT Fitneszteszttel, és légy egy vadonatúj Microsoft Xbox boldog tulajdonosa. Ezen kívül még számos további értékes nyeremény vár a nyereményjátékban résztvevő válaszadókra.
   • Pripnite si malý kvietok na podporu onkologických pacientov. Viac o možnostiach prispenia proti rakovine, nájdete na www.dennarcisov.sk. Prispieť môžete do 6.5. - Tűzön ki egy nárciszt, hogy újra támogassa a rákos betegek gyógyulását. A hozzájárulási lehetőségekről és a Rákellenes Liga segítségéről a www.dennarcisov.sk oldalon találhat többet.
   • Motto roku 2022 znie – Investujme do našej planéty! Ako to môžeme urobiť? Medzinárodná platforma Earth Day odporúča zaviesť do každodenného života pár zmien. Napríklad nás vyzýva na obmedzenie používania plastov, šetrenie vodou, kúpu lokálnych potravín, používanie prírodných hnojív či zapojenie sa do dobrovoľníckych činností. Nezabúdajme, že každý deň môže byť Dňom Zeme a veďme k úcte a láske k našej planéte aj svojich najbližších!
   • V súčasnej dobe sa priemysel umelej inteligencie a automatizácie rýchlo rozvíja. Stroje a roboty v budúcnosti nahradia mnohé pozície v tradičných odvetviach. Naučte sa ich ovládať! - Jelenleg a mesterséges intelligencia és az automatizálási ipar gyorsan fejlődik. A jövőben a hagyományos iparágakban nagyon sok pozíciót gépek és robotok váltanak fel. Tanuld meg ezeket vezérelni!
   • priemyselné technológie: priemyselná automatizácia, mechatronika, elektrotechnika, strojárstvo, ...
    ipari technológiák: ipari automatizálás, mechatronika, elektrotechnika, gépészet, .. .