Školská jedáleň

Informácie - Információk

Školské stravovanie - Iskolai étkeztetés

Milí rodičia,

Naša škola má kapacitu zabezpečiť Vášmu dieťaťu nielen ubytovanie, ale aj celodennú stravu /raňajky, desiata, obed, večera /, ktorej cenu máte uvedenú po odpočítaní štátneho príspevku na stravovanie dieťaťa.

Odhlášky z celodenného stravovania schvaľuje riaditeľ školy na základe žiadosti zákonného zástupcu alebo potvrdenia o inej forme stravovania od príslušného obvodného lekára.

Žiadame Vás, aby ste prihlášku vyplnili podľa pokynov, podpísali a doručili na našu adresu spolu s potvrdením z banky o zaplatení požadovanej sumy najneskôr do 4.9.2017 a zároveň doplnili číslo účtu, na ktoré budeme vracať preplatky stravného žiaka po vyúčtovaní.

Tisztelt szülők,

Iskolánk nemcsak a szállást tudja biztosítani diákjaink részére, hanem a serdülő fiatal szervezet számára szükséges és megfelelő egész napos ellátást is /reggeli, tízórai, ebéd, vacsora /, az állami hozzájárulás utáni árat tüntettük fel.

Az egész napos étkeztetésről való lemondást, kijelentkezést az intézmény igazgatója hagyja jóvá a diák törvényes képviselője által írt kérelem, vagy a diák egészségi állapotának megfelelő más étkeztetésről szóló körzeti orvos által kiállított igazolás alapján.

Kérjük, hogy a nyomtatványt a használati útmutató szerint töltsék ki, írják alá  és juttassák el címünkre a kért összeg befizetéséről szóló banki igazolással együtt,legkésőbb 2017.9.4.-ig.Valamint töltsék ki  a bankszámlaszámukat, amire elszámoláskor visszajuttatjuk a visszajáró összeget.

Miestnosť: Jedáleň - étterem
Email: mariakovacsova50@gmail.com